Cam Teras Kapatma

Bulunduğu alanların en havadar mekanları olan, yaz aylarında sahip olmanın büyük keyif ancak kış aylarındaki olumsuz dezavantajları kaynağı olan teraslar, yıllardır üretilen pek çok çözüm olmasına rağmen yine de tam anlamı ile istenen özelliğe kavuşmadı.

Kapattırılınca yazın kullanımı eski tadı vermezken, açık kullanınca da pek çok sorun yaşattı.
İşte yeni uygulanmaya başlayan, dekoratif ve estetik görünümü ile göz dolduran cam kaplama sistemleri; teraslarınızı yazın tamamen açıkta bırakma kışın ise kapatılarak olumsuzluklardan kurtulma kabiliyetine kavuştu.

Sadece cam panellerden üretilen, altta ve üstte olmak üzere iki alüminyum ray profil üzerinde tekerlekler yardımı ile açılıp kapanma kabiliyeti olan bu sistemler; sürgülü sistem sayesinde katlanarak tek bir noktaya toplanma özelliğine sahiptir.

Kış aylarında kapatılarak, sahip olduğu kıl contalar sayesinde etkili bir yalıtım ve güvenlik sağlayan Cam Teras Kaplama Sistemleri, yazın tamamen toplanarak güzel havaların tadını çıkartmanıza olanak sağlar.

Camın zarafet ve şıklığını dört mevsim teraslarınıza taşıyan, üstelik bunu yaparken, yılın her ayını mükemmel geçirmenize ortam hazırlayan bu sistemler; uzun ömürlü, deforme olmaz, darbelere dayanıklı ve kolay temizlenir özelliklere sahiptir.

Cam Teras Kaplama Modelleri ve Cam Teras Kaplama Fiyatları ayrıntıları için bizi her zaman arayabilir, ücretsiz keşfe çağırıp, fikir ve deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.