Sürme Balkon

Balkon, teras ve kış bahçesi gibi, evlerin yada iş yerlerinin dışarıya açılan penceresi olan, bina içerisinde dahi ayağımızı açık alandan ve dışarıdan kesmeyen sistemlerin, daha fonksiyonel, kullanışlı ve yalıtıma elverişli hale gelmesi için uygulanan yeni nesil Cam Kaplama uygulamaları özellikle balkonlarda harikalar yaratmaktadır.

Sadece cam formlardan oluşan plakalar ile kapatılan balkonlar, bu sistemin özellikleri sayesinde balkonlara dört mevsim kullanım alanı özgürlüğü getirmektedir.

Balkonu tamamen kapattığı gibi bahar ve yaz aylarında tamamen bir noktaya toplanarak balkonlarınızı açık hava ortamlarına dönüştüren bu sistemler; Sürgülü Cam Balkon özelliğine sahip, alüminyum raylar ve camlarda bulunan özel tekerlekler sayesinde sürülerek hareket ettiren ve her bir parçayı aynı noktaya toplama özelliği olan sistemlerdir.

Isı, ses ve toz yalıtımı yaptığı gibi, yağmur, kar ve rüzgarlı havadan balkonlarınızın etkilenmemesini sağlar.
Hem iyi bir yalıtım hem de güvenli bir kaplama sistemi olarak göz dolduran Sürme Balkon Modelleri, yeni yapılan binaların ilk tercihi olup eşsiz tasarımları tamamlarken, eski model binaların da prestijli bir görüntüye kavuşturarak değerini arttırmaktadır.

Bu dekoratif ve estetik sistemlerin Sürme Balkon Fiyatları, Sürgülü Cam Çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.